Olej na hydratáciu a revitalizáciu

Olej na hydratáciu a revitalizáciu

Cena: 9.90

Objem: 100 ml

ks

Jannine olej na hydratáciu a revitalizáciu je zložený z byliniek, olivového a citrónovej éterickej silice.

Viac o produkte

Ruky sú veľmi citlivé a denné umývanie s vodou a mydlom ich neustále vysušuje. Ak chceme mať ruky pekné, starostlivosti o ne treba venovať dôkladnú pozornosť.
Čo sa týka nôh, olej rovnako napomáha revitalizácii popraskanej pokožky na pätách. Jeho aplikácia vo vodnom kúpeli alebo formou zábalu praskliny zahojí a intervaly jeho používania nutné pre tento účel sa postupne predĺžia. Olej je ideálny do vodných kúpeľov aj ako relaxačná prísada. Je vhodný aj ako telový olej.
Okrem spomenutých intenzívnych kúr sa oplatí dopriať si raz denne ošetrenie svojim rukám týmto olejom. V zimnom období, resp. pri veľmi suchej pokožke sa môže kombinovať olej s čistým bambuckým maslom.

Pokožka rúk, ako aj nôh, sa vám za starostlivosť odmení vláčnosťou. Už Homér nazval kedysi olivový olej tekutým zlatom. Olivový olej sa nie nadarmo spomína už aj v starobylých záznamoch v spojitosti s medicínskymi účinkami a starostlivosťou o telo i vlasy.

Ak si chcete pozrieť zhodnotenie nášho Oleja na hydratáciu a revitalizáciu, čítajte tu.

Hodnotenia zákazníkov

8.1.2016 13:59 |

Používam ho väčšinou na nechty, keď sa mi začnú robiť zádery a na ruky. Občas si ním pretriem aj nohy. Takmer sa nemíňa, krásne vonia a pomáha.

2.2.2015 13:39 |

Ruky po zábale sú pekné a hydratované.

Kontaktujte nás

BFY, s.r.o.
e-mail:
0905 493 975