Olej na odstránenie chĺpkov

Olej na odstránenie chĺpkov

Cena za 50ml: 8.90
Cena za 100ml: 13.40 €

ks

ks

Jannine olej na odstránenie chĺpkov je zložený z byliniek a olivového oleja. Aplikuje sa po depilácií (strojčekom, voskami, cukrovou pastou), čiže vtedy, keď dochádza k odstráneniu chĺpka aj s korienkom. Svojím pôsobením oslabuje korienky ochlpenia, čo sa prejavuje zjemňovaním nového vyrastajúceho chĺpka. Opakovaným používaním sa korienok natoľko oslabí, že chĺpok odumrie.

Viac o produkte

Čas potrebný na úplné odstránenie chĺpkov je individuálny a závisí od ich miesta, farby, ako aj ich sily (hrúbky). Najrýchlejší účinok má olej pri chĺpkoch, ktoré ešte neboli pravidelne holené žiletkou. V priemere sa chĺpky stratia v rozmedzí 1 až 1,5 roka. Prípadné holenie efekt oslabovania chĺpkov znižuje až odstraňuje. Olej sa môže použiť na vybrané časti tváre, ruky, nohy a podpazušie. Najrýchlejšie vidieť účinky pri jeho používaní po depilácii nad perou tváre.

Používanie oleja je zo zdravotného hľadiska absolútne bezpečné, čo preukázal aj toxikologický test. Olej spĺňa všetky kritéria stanovené legislatívou Európskej únie. Bol testovaný na vzorke 20 záujemcov po dobu 1,5 roka.

Ak si chcete pozrieť zhodnotenie nášho Oleja na odstránenie chĺpkov, čítajte tu.

Hodnotenia zákazníkov

8.1.2016 13:57 |

Konečne vyzerám ako človek a nie ako ľudoop. :-) Chĺpky na nohách a tvári mi vadili, no častého holenia nôh a depilácie som sa bála pre kŕčové žily. Teraz už nemusím depilovať tak často a chĺpky sa používaním oleja poriadne preriedili. Je to čoraz lepšie. Skvelý olej. Odporúčam. :-)

30.12.2015 14:47 |

S potešením podotýkam, že som s efektom oleja Jannine spokojná :-).

27.5.2015 13:52 |

Prípravok naozaj zamedzuje rastu chĺpkov. Používam ho asi pol roka a interval použitia dámskeho strojčeka sa stále predlžoval. Teraz na jar som si uvedomila, že celú zimu som si nohy nemusela holiť. Doporučujem všetkým ženám, ktoré sú obdarené týmto nežiaducim výskytom vlasového porastu.

13.5.2015 12:15 |

Používam olej asi mesiac. Chĺpky sa oslabujú, je ich naozaj menej :-).

2.2.2015 13:37 |

Konečne, aj keď zasvieti slnko, nevidieť mi rásť žiadne chlpy na tvári. Som naozaj spokojná.

Kontaktujte nás

BFY, s.r.o.
e-mail:
0905 493 975